Projekt „Sign me English”

 

     Instytut Głuchoniemych wraz z Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym dla Głuchych „Przystanek Łucka” stworzyli pierwszą platformę edukacyjną do nauki języka angielskiego!
Nasza strona powstała z myślą o wszystkich osobach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie języka angielskiego oraz języków migowych.
Chciałbyś wiedzieć, jak zamigać „Kocham angielski”?
A może chcesz przetestować swoją wiedzę z czasu teraźniejszego?
Ten serwis jest stworzony właśnie dla ciebie!

Projekt Sign me English

     Projekt realizowany jest we współpracy z Ambasadą Stanów Zjednoczonych w Warszawie, Fundacją BGŻ, Fundacją PZU, Young Learners Resource Center.
Patronują nam: Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz Polski Związek Głuchych.
Patronat honorowy objął Minister Edukacji Narodowej.

     W ramach projektu uczniowie wyjechali do Londynu, gdzie mieli żywy kontakt z kulturą oraz językiem angielskim. Było to dla wszystkich niesamowite doświadczenie.
Oby udało nam się wyjechać tam jeszcze raz!

     Miło nam poinformować, że Projekt Sign me English, koordynowany przez pana Bartosza Wilimborka, otrzymał certyfikat „European Language Label” – europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych.

European Language Label

Przedstawiamy Państwu jedynie kilka zdjęć z naszej pełnej wrażeń wycieczki. Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z innymi zdjęciami oraz filmami, które są dostępne na stronie projektu.

Projekt Sign me English

 

Accessibility