Kolejna wizyta w Casa dei Bambini i Warsaw Montessori School

W piątek 22 lutego 2013 r. nasze przedszkolaki: Kinga, Pamela i Kubuś wraz z wychowawcami: panią Anią i panią Małgosią odwiedziły zaprzyjaźnione, warszawskie przedszkole i szkołę Montessori. Celem wizyty było podziękowanie za przeprowadzenie przed świętami Bożego Narodzenia akcji „Gwiazdki troski” oraz zebranie funduszy dla naszego przedszkola. Właśnie skończył się remont, więc zebrane pieniądze bardzo przydadzą się na zakup nowego wyposażenia.

Podczas spotkania goszczące nas dzieci dowiedziały się jak wygląda i do czego służy aparat słuchowy i procesor implantu ślimakowego oraz nauczyły się kilku znaków języka migowego związanych z zimą: narty, sanki, bałwan itd… Każde dziecko dostało od nas karteczkę z podziękowaniem, do której przywiązane było malowane przez nasze przedszkolaki czerwone serduszko z masy solnej.

Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom, wszystkim pracownikom przedszkola i szkoły Montessori, a w szczególności pani Małgosi i pani Eli.

Zdjęcia: wychowawcy Casa dei Bambini
Tekst: Mariola Siedlecka

Accessibility