Studniówka w IG

W dniu 08.02.2020r. w Instytucie Głuchoniemych odbyła się długo oczekiwana Studniówka. W tym roku Studniówkę przygotowywali uczniowie dwóch klas IV Technikum:

– uczennice Technikum Gastronomicznego

– uczniowie Technikum Samochodowego.

Samodzielnie wykonali oni dekorację sali. Motyw przewodni Studniówki był trzymany w tajemnicy do ostatniej chwili. Za dekorację sali odpowiedzialni byli uczniowie Technikum Samochodowego. Dziewczynki z technikum Gastronomicznego podjęły się nie lada wyczynu, a mianowicie samodzielnie ułożyły i przygotowały studniówkowe menu. Impreza zaczęła się  o godzinie 19.00 w auli Instytutu polonezem, do którego piękny układ przygotowała Pani Małgorzata Limanówka.

Zaproszeni goście mogli podziwiać tegorocznych absolwentów również w kilku innych układach tanecznych, np. w walcu, tańcu krzyżaku. Jednak najwięcej emocji dostarczył taniec belgijka, do którego zaproszeni zostali goście, a także sam Pan Dyrektor.

O północy zgodnie z tradycją do auli Instytutu wprowadzony został tort zaprojektowany przez tegorocznych absolwentów i ufundowany przez Dyrekcję Instytutu, za co uczniowie serdecznie dziękują.

Zabawa trwała do białego rana. Oprócz tańców były także zabawy i konkursy, a nawet śpiewy karaoke.

Choć minęło już trochę czasu od Studniówki – wspominamy ją z rozrzewnieniem. Mamy nadzieję, że pozostanie ona w naszej pamięci, a także w pamięci naszych gości.

 

Tekst:

Karolina Karwowska

Justyna Szot

 

Accessibility