Wakacyjny obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

Uczestnicy codziennie mieli mnóstwo wrażeń i atrakcji. Poza treningami na basenie i hali lekkoatletycznej (oczywiście pod okiem wykwalifikowanych trenerów) korzystaliśmy też z uroków Szczecinka. Kąpiel w jeziorze Trzesiecko oraz zabawy na wodnym wyciągu narciarskim na długo pozostaną w naszej pamięci. Pojechaliśmy również w odwiedziny do Neptuna- spędziliśmy kilka cudownych godzin w Mielnie. Nasi podopieczni mieli tez okazję wypróbować swoje siły na mini treningu runmageddonu oraz w letnich zawodach lekkoatletycznych. Jednak nie samym sportem człowiek żyje, dlatego też poza zajęciami sportowymi zwiedzaliśmy Muzeum Regionalne w Szczecinku oraz Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior, dla chętnych odbyły się też wspaniałe warsztaty rękodzieła w Pracowni ARTISTIKO.

Nasi obozowicze miło spędzili również czas w stadninie konia na koniec obozu pojechaliśmy do Bornego Sulinowa do pana Tomasza Kuźmy, który jak co roku przygotował dla nas super zabawy paintballowe 🙂 . To było 10 intensywnych dni , łzy wzruszenia rodziców, których dzieci po raz pierwszy pojechały same na obóz, oraz miłe słowa na zakończenie obozu są dla nas – kadry bardzo cenne. Już planujemy kolejny obóz za rok. 

Wszystkie te atrakcje mogliśmy zapewnić uczestnikom obozu dzięki wsparciu finansowemu ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Sportu Niesłyszących oraz Instytutu Głuchoniemych. Jesteśmy Państwu za to wsparcie ogromnie wdzięczni. Pozdrawiamy wakacyjnie Kierownik oraz Kadra obozu:)

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia … klikając w link:

https://www.facebook.com/IG-WARSZAWA-799622720070514/

 

 

Opracowała tekst K.Tyczyńska

Foto: M.Tywonek, E.Opioła, O.Wiśniewski, M.Wiechetek, T.Wardziak

 

 

Accessibility