Zbiórka dla schroniska na Paluchu

Kolejna akcja wspaniałych dziewcząt i chłopców z samorządu szkolnego Instytutu Głuchoniemych!

Samorząd Uczniowski wymyślił zbiórkę rzeczy dla schroniska na Paluchu dla bezdomnych kotów i psów. Okazało się, że zebraliśmy mało rzeczy, więc samorząd szkolny zbierał jeszcze pieniądze na karmy, zabawki, koce dla bezdomnych zwierząt. Łącznie zebraliśmy 361.84 zł. Nasze trzy uczennice pojechały do sklepu, aby zakupić potrzebne rzeczy. W dniu 15 kwietnia 2019 r. uczniowie z Instytutu Głuchoniemych pod opieką p. Anety Wziątek, p. Joanny Dopierały i p. Bartka Wilimborka pojechali do schroniska na Paluchu. Oddali zakupione i zebrane rzeczy do specjalnych kontenerów. Następnie był spacer z psami i z wolontariuszami. 

Zobaczyliśmy koty, które są do adopcji. Psy i koty są słodkie. Jest nam bardzo przykro, gdyż w schronisku w dniu 15 kwietnia było 615 psów i 40 kotów. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wszyscy pomóc tym biednym zwierzakom. Teraz wiemy jak wygląda życie w schronisku.

 My jako samorząd szkolny Instytutu Głuchoniemych bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w zbiórkę na rzecz schroniska.

 

Accessibility