ZNAMY WYNIKI MATUR 2020.

WOW!

 

Opowiada Tadeusz Adamiec:

……11 sierpnia 2020 r. – godzina 10.35. Jadę z siedziby OKE w Warszawie z zapakowaną jeszcze kopertą zawierającą cieplutkie, dopiero co wydrukowane świadectwa maturalne. Przejeżdżając obok pomnika ks. Jakuba Falkowskiego, założyciela i patrona Instytutu, zobaczyłem delikatny uśmiech w kąciku jego ust. Czy mi się tylko wydawało? Czy było to złudzenie? Czy postać na pomniku może się uśmiechać? Osądźcie to sami. Ja, kiedy otworzyłem kopertę ze świadectwami, to uwierzyłem. 

 

Nasi absolwenci, korzystając z loginów i haseł znali wyniki od rana. Od najwcześniejszych godzin wysyłali swoim  nauczycielom informacje o wynikach matur.

 

Nauczycielki języka polskiego czytają informacje otrzymane od uczniów.

Matura z polskiego poziom podstawowy:  64 %, 70% i nawet 74% ,

poziom rozszerzony 60% i uwaga … 70%.

Nauczycielki w euforii krzyczą ze szczęścia.

Tumblr M7v0lxN0po1rn95k2o1 500 300x162

 

Panie i Panowie, nasi absolwenci –  jesteście super !!!

Smiech Ruchomy Obrazek 0104 300x254

 

Nauczyciel matematyki, którego przedmiotu na maturze zawsze najbardziej boją się niesłyszący uczniowie, otrzymał info o wynikach egzaminów.

Matura z matematyki: 44%, 50%  i nawet …. 86%.

Uff… w Instytucie matury z matematyki nikt nie musi się bać. W naszej szkole zdali ją wszyscy!!!!

Nauczyciel pęka z dumy.

Funny Celebrate 35 300x290

 

Chłopcy i dziewczęta  – brawo!!!

1610813gpdl8fuylr

 

Nauczycielka języka angielskiego czyta info skierowane do niej.

Matura z języka angielskiego poziom podstawowy: 70%, 78% i uwaga – nawet 93%.

Poziom rozszerzony – aż 66%.

Nauczycielka skacze z radości.

1kuW 277x300

 

Kochani jesteście najlepsi!!!

Super 300x243

 

Nasza radość jest tym większa, że te wspaniałe wyniki osiągnęła młodzież z technikum, która była z nami w Instytucie od przedszkola, przez szkołę podstawową i gimnazjum aż do matury. Nic tak przecież nie świadczy o wysokim poziomie nauczania, jak sukcesy naszych uczniów na egzaminach zewnętrznych.

Cieszymy się również, że takie wyniki osiągnęli nasi absolwenci pomimo trudnego okresu pandemii koronawirusa. Uczniowie pod kierunkiem swoich nauczycieli w czasie zdalnego nauczania wytrwale pracowali i z zaangażowaniem przygotowywali się do matury nawet po zakończeniu roku szkolnego. Dodatkową trudnością było to, że w jednym miesiącu nałożyły się im egzaminy maturalne i egzaminy zawodowe z kwalifikacji.

Ale wszystko poszło wspaniale!!!

Oto fragment z sms-a, który otrzymał dyrektor IG od jednej z mam, z prośbą, aby przekazać go nauczycielom, którzy uczyli naszych absolwentów od przedszkola do ostatnich klas technikum.

„ … Wielki to zaszczyt dla całej szkoły. Wasz wieloletni wysiłek i serce włożone w dzieciaki teraz zbiera żniwo. Jesteśmy dumni, że przez tyle lat byliśmy cząstką tej społeczności …” 

My też jesteśmy dumni z Państwa pociech i dziękujemy RODZICOM.

 Absolwentom życzymy dalszych sukcesów w pracy, na studiach i w … życiu. Powodzenia!!!

 

Dyrekcja i nauczyciele.

 

 

 

 

 

Accessibility